o webu

Vážené kolegyně a kolegové, vážení návštěvníci našeho webu,

tyto stránky vznikly za účelem umístění výukových i vědeckých materiálů z Kliniky zobrazovacích metod v Plzni. Jak již z názvu webu vyplývá, hlavní oblastí, které se chceme věnovat je multidetektorová výpočetní tomografie. Zároveň zde však budou umístěny materiály i o ostatních zobrazovacích metodách.

Naším cílem je vytvořit komplexní radiologický výukový portál, který v budoucnu nebude obsahovat pouze prezentace, ale i jiné formy e-learningu a užitečné informace pro postgraduální vzdělávání radiologů, který v českém jazyce v současnosti neexistuje. Veškeré náměty a připomínky z Vaší strany jsou samozřejmě vítány.

Veškeré materiály umístěné na www.mdct.cz jsou autorsky chráněny a lze je využít pouze pro soukromé účely. Zakázáno je také využití obrazových materiálů v jiných materiálech bez souhlasu autora. Zároveň autoři materiálů ani webu neručí za správnost a aktuálnost veškerých uvedených informací a není možné informacemi z nich argumentovat.

Copyright © 2012-2018 Jan Baxa Zobrazit profil na LinkedIn a Tomáš Vendiš Zobrazit profil na LinkedIn. Všechna práva vyhrazena!

Publikované prezentace a jiné materiály jsou autorským dílem příslušných uvedených autorů.
Zákaz použití materiálů z portálu mdct.cz, které  jsou majetkem Fakultní nemocnice Plzeň,
bez předchozího svolení autorů.

Copyright © 2001-2018 kolektiv autorů, Klinika zobrazovacích metod, Fakultní nemocnice Plzeň

Všechna práva vyhrazena!

verze 0.5 (build: 0_5_20180703)

powered by WordPress, Google Docs, Microsoft SkyDrive
developed by vendis.net
hosted by Wedos

administrace webu

upozornění: portál mdct.cz je optimalizován pro prohlížeč  Google Chrome

FACEBOOK